2026.február 4-én a BME „üzleti reggeli” rendezvénysorozat legutóbbi állomásán „Az energetika jövője” volt a fókuszban. Az esemény célja, hogy „az akadémiai és az üzleti szféra közötti párbeszéd ösztönzésével új, stratégiai együttműködési lehetőségeket teremtsen”. A szakmai előadások között Vokony István a Megújuló villamosenergia rendszerek kihívásait vázolta, Hartmann Bálint pedig a kerekasztal beszélgetés résztvevőjeként képviselte a tanszéket.
Részletesebb beszámoló a bme.hu honlapján olvasható.

